25 Октября 2014

Счастливой субботы

Телеканал «Надія» пропонує зустріти День Господній по-особливому 

Дивіться новий унікальний в Україні проект «Счастливой субботы» 

У щоденній метушні ми мчимо по життю, бажаючи встигнути зробити все можливе і неможливе. Але Господь пропонує нам раз на тиждень натиснути по гальмах, відпочити, поспілкуватися з Ним, а також із нашими рідними та близькими.  

«Пам'ятай день суботній, щоб святити його!» — так починається четверта з десяти Заповідей Бога. Але як часто ці слова забуваються або ж розуміються помилково. Разом із телеканалом «Надія» ви усвідомите, наскільки важливим є цей день. Програма «Счастливой субботы» допоможе зануритися в атмосферу свята від настання суботи і подарує особливий, позитивний настрій на весь майбутній день.   

Ідея програми виникла ще півтора роки тому, за словами продюсера «Счастливой субботы» Світлани Павлюк. Адже команда «Надії» розуміла, що субота і вечір п'ятниці (коли починається суботній день згідно з Біблією) повинні відрізнятися в ефірній сітці християнського телебачення від інших днів. І ось тепер нарешті ці плани вдалося реалізувати. 

Коли в п'ятницю ввечері сонце ховається за горизонтом (за київським часом), знаменуючи собою початок суботнього дня, ефір телеканалу переривається, перетворюючись для спеціального поздоровлення священнослужителем, а також для святкової музики. А о 20:00 починається сама програма «Счастливой субботы».

На саму передачу запрошуються талановиті музиканти, і, звичайно ж, гості, які разом із молодими і симпатичними ведучими Максимом Крупським та Світланою Андрєєвою в затишній, невимушеній атмосфері розмірковують на цікаві теми, які нікого не залишать байдужим, і діляться своїми традиціями святкування суботи. Гості студії — це сім'ї, закохані пари, люди похилого віку, студенти, соціально активна молодь та інші цікаві люди.  

Живе, динамічне спілкування ведучих і гостей плавно чергується з музичними номерами. Закінчується програма теж оригінально. Хіба можуть гості залишитися без частування, тим більше у святковий день? Тому замість заставки — чаювання по-сімейному, а також привітання з суботою і побажання від гостей.

— Програма «Счастливой субботы» допомагає глядачам відчути початок особливого дня, перейняти у інших людей цікаві традиції святкування суботи, і приємно провести початок суботи разом з телеканалом «Надія», — каже продюсер Світлана Павлюк. — Проект покликаний нагадати глядачеві про особливий час спокою, який встановлений Богом; розслабитися після трудових буднів і налаштуватися на суботу; спонукає провести п'ятничний вечір разом з друзями, близькими і, звичайно ж, Богом.  

— Ми хочемо робити програму разом з глядачами. Ми готові прислухатися до вас, змінюватися, ставати цікавішими, а значить стати ще ближче до вас. Готові слухати критику і ... звичайно ... позитивні відгуки — звертається до глядачів Світлана Павлюк.  

Щасливих субот вам і не тільки субот разом з телеканалом «Надія»!  

Дивіться програму «Счастливой субботы» на ТК «Надія» щоп'ятниці о 20.00.

Галина Кушнір

hope.ua


0
Чтобы оценивать записи необходимо залогиниться!

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии!