22 Сентября 2014

Місія Україна з Ніком Холл

 

«Місія Україна» з Ніком Холл

Євангеліст Нік Холл (Nick Hall) - засновник служіння PULSE, однієї з найбільших в США місій, орієнтованих на студентську молодь, в сфері молитви і благовістя. Разом з дружиною Тіффані вони проживають в Міннеаполісі, організовуючи разом з командою PULSE молитовні і євангелізаційні крусейди як в Америці, так і в інших країнах. Місія Біллі Грейма часто запрошує Ніка Холл для участі в її проектах. Євразія познайомилась з Ніком, як євангелістом, через його участь у Молодіжному Фестивалі Прибалтики в 2012-му році.

 

Голос для наступних поколінь ...

Мета PULSE - закласти в молоді розуміння реальності Ісуса в їх житті. Як молодий євангеліст, Нік Холл готовий присвятити себе служінню підліткам та молоді в Україні вже в нинішньому 2014-му і наступному 2015-му році. Будучи частиною Лозаннського комітету по благовістю, Нік має досвід роботи з національними церквами, з врахуванням їх культурних та догматичних особливостей. Бог використовує його, і його служіння в Україні буде затребуваним. Нік Холл готовий стати частиною наступних служінь:

  • мотиваційних зустрічей християнської молоді в ім'я розвитку служінь молитви і благовістя;
  • навчального процесу по підготовці та оснащенню національних євангелістів і наставників;
  • молодіжних крусейдів в масштабах університету, міста, району, області та країни.

 

Відгуки  лідерів про служіння ...

«Наша команда вірить, що Бог буде продовжувати використовувати Ніка і служіння PULSE в досягненні цього покоління. Закликаю пасторів і членів церков до співпраці з цим служінням в ім'я проголошення Євангелія»

                                   - Луїс Палау, міжнародний євангеліст (LPEA)

 

«За 20 років роботи як у сфері музичної індустрії, так і християнського служіння, я не зустрічав більш ефективного комунікатора, як Нік Холл. Його пристрасть в справі проголошення Благої звістки не залишає молодіжну аудиторію байдужою. Нік з однаковим устремлінням проповідує Євангеліє як на масових крусейдах і пасторських конференціях, так і під час євангелізаційних шкіл і спілкування з підлітками. Співпраця зі служінням PULSE є для нас великим благословінням»

                                   - ДВ Кларк, виконавчий директор, Євангелізаційна Асоціація Біллі Грейма

«...не мовчи…» (Дії 18:9)

 

«Нік Холл - благословенний євангеліст з Америки, здатний впливати на культурні

реалії трансформуючою силою Євангелія. PULSE вже давно зарекомендував себе як найбільш успішне служіння молоді в Америці. Без сумнівів, Бог по-особливому використовує Ніка Холла в досягненні багатьох континентів»

                              - Йорк Моор, національний євангеліст, Служіння студентів християн

 

Контактна інформація ...

У разі виникнення запитань, звертайтесь до членів національної команди «Місії України», контакти яких ви знайдете на сайті: www.missionua.org.

Для уточнення та з інших запитань - в офіс Євразійського Лозаннського руху в Києві. Наші координати:

вул. Гамарника, 57; м. Київ - 04075 (Пуща-Водиця - www.uets.net)

Tel .: секретар: + 38(044) 401-82-42

Cell: Ілля Козубовський +380677510004, Skype: kozubovsky2

E-mail: kozubovsky.uets@gmail.com або Aglukhovskyy@lausanne.org


0
Чтобы оценивать записи необходимо залогиниться!

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии!