29 Августа 2014

Програма «Лома Лінда 360°»

Русская версия

ТК «Надія» запрошує в подорож, яка торкається серця 

Дивіться прем'єру на українському ТБ – сенсаційний проект «Лома Лінда 360°» 

Якщо ви ще не встигли насолодитися відпусткою або відпочинок пройшов не так, як ви того хотіли, або коли ви просто любите дізнаватися щось нове, не пропустіть можливості відправитися у мандрівку разом з телеканалом «Надія». Однак будьте готові: програма «Лома Лінда 360°» – це не просте проведення часу. Адже подорожуючи по світу, ви зустрінетеся з людьми, котрі перенесли величезні випробування у своєму житті. 

В супроводі студентів факультету суспільної охорони здоров'я університету Лома Лінда (Каліфорнія, США) ви відвідаєте сім'ї, в яких дітки з пороком серця отримують новий орган. Так, в родині Ескарсега двоє з трьох діточок випробували на собі трансплантацію донорського серця. «Чому це знову відбувається з нами?!», – слізно зверталися до Бога обтяжені горем батьки, коли їх молодшому тримісячного синочку Девіду так само, як кількома роками раніше їх синові Гаелю, поставили діагноз: кардіоміопатія. Врятувати Девіда, як тоді його старшого брата, могла лише пересадка серця. Довіривши життя малюка Богові й рукам найдосвідченіших лікарів Лома Лінди, Ескарсеги терпляче очікували на результати операції. І, слава Богу, нове серце подарувало хлопчикові життя. Таких операцій фахівці Лома Лінди провели понад 500. І в цьому величезна заслуга батьків, які погодилися добровільно пожертвувати серце своєї загиблої дитини заради порятунку того, хто має шанс вижити. «Ми пам'ятаємо всі 500 сімей, чиї найтемніші години життя стали надією для інших», – стверджують фахівці університету. 

«Бог допускає деякі погані речі в житті. Але Він також обіцяє бути поруч», – каже дружина Дена Девіса. У березні 2007 року він, успішний молодий чоловік, офіцер поліції, їхав з роботи на службовому автомобілі. Раптом на дорогу вискочив собака. Ден звернув убік, щоб його не збити. Але в результаті втратив контроль над керуванням. Машина перевернулася. На все життя чоловік став прикутим до інвалідного візка. «Я думав, що для мене вже все скінчено», – згадує Ден Девіс. Однак він незабаром опанував себе і за активної підтримки дружини своє нещастя перетворив на можливості. Чоловік став переможцем різних заїздів на велосипеді з ручною передачею. І це тільки один приклад такої сильної людини. Разом із командою Лома Лінди ви відвідаєте організацію «PossAbbilities», яка об'єднує людей, у житті яких трапилося нещастя, але для них це стало тріумфом. 

До чого може призвести безпідставний гнів? Про це ви дізнаєтеся, подивившись фрагмент програми «Лома Лінда 360°» про великий конфлікт в Кенії, що виник наприкінці грудня 2007 року через масові невдоволення результатами президентських виборів. 

У вас є, де спати? А уявіть собі, що ефіопський хлопчик, який втратив маму, спить просто на землі. У нього немає практично нічого, але його щира, чудова посмішка захоплює всіх, хто його бачить. Таку усмішку нечасто побачиш на обличчях і більш забезпечених людей. 

А пам'ятаєте події 2010 року на Гаїті, коли в результаті землетрусу країна була практично зруйнована? Разом з командою «Лома Лінда 360°» ви відвідаєте ті місця і переконаєтеся, як в бідних медичних умовах вдавалося проводити складні хірургічні втручання, що допомогло вижити тисячам людей. 

Якщо ви ще не відповіли собі на запитання, в чому важливість проекту «Лома Лінда 360°», крім її пізнавальності, дозвольте зробити невелику підказку. Керівник «PossAbbilities» Віллі Стюарт в одному з випусків програми сказав: «Чудо – це коли людина починає мислити по-іншому». І «Лома Лінда 360°» – якраз та програма, подивившись яку переосмислюєш своє життя, свої цінності. Якщо ви більш-менш здорові, у вас є рідні люди, дах над головою і шматок хліба – ваше життя прекрасне і потрібно використовувати всі його переваги. А якщо ви перебуваєте, здавалося б, у безвихідній ситуації, «Лома Лінда 360°» нагадує: з Богом вихід є завжди! 

Дивіться з вересня місяця телеканалі «Надія» кожну п'ятницю о 21-00 соціально-медичний проект «Лома Лінда 360».

Галина Кушнір

hope.ua


0
Чтобы оценивать записи необходимо залогиниться!

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии!