25 Апреля 2014

В будущее с надеждой

В майбутнєз телеканалом «Надія»

 

З 25 квітня дивіться на телеканалі «Надія» духовно-пізнавальну програму «У майбутнє з надією».

«Що день прийдешній мені готує?» - запитував один з героїв поеми Олександра Пушкіна «Євгеній Онєгін». І подібне питання вільно чи мимоволі задає собі кожен з нас. Як бути в сьогоднішніх умовах нестабільності, коли навіть гроші і зв'язки не гарантують здорового, щасливого життя?.. Сміливо йти вперед не з острахом, а з надією Вам допоможе нова програма на телеканалі «Надія».

У програмі «У майбутнє з надією», що складається з десяти випусків, два основних спікера. Перший - Олексій Ягелло, дитячий хірург і фахівець в області здорового способу життя. Він розповість, як якість життя людини впливає на старіння організму. Чому деякі в 50 років виглядають вже пошарпаними життєвими турботами, а хтось і в 80 років може писати книги, складати музику і працювати в городі? З його виступів Ви також дізнаєтеся про дивовижні особливості людського організму, продуманих і втілених Богом. Приміром, чи відомий Вам факт, що наше серце за 1 хвилину перекачує 6 літрів крові, а за добу - більше 40 двохсотлітрових бочок! А чи знаєте Ви, що для нормальної життєдіяльності організму в день потрібно з'їдати хоча б два фрукта і три овоча, бажано сирі. Олексій Ягелло дасть «конкретні практичні поради, що знаходяться у владі людини», для збереження або відновлення Вашого здоров'я. А коли ми здорові, то, погодьтеся , і на майбутнє дивимося більш оптимістично.

- Хоча я бачила раніше багато програм на медичні теми, але з виступів Олексія Ягелла дізналася нову корисну інформацію, яку він подає доступно і цікаво, - ділиться враженнями Альбіна Вачева, що займалася монтажем програми «У майбутнє з надією».

Другий спікер - Мойсей Островський, пастор церкви. Ідею всієї програми він озвучив так:

- Ми хочемо, щоб Ви разом з нами навчилися жити здоровим повноцінним життям. І щоб Ви були не тільки фізично здоровими, а й цілісними особистостями.

У кожному випуску Мойсей Островський розгляне одну євангельську історію, під дещо незвичним, ракурсом. Для ілюстрації порушеної проблеми він використовує різні притчі, відеосюжети про реальні життєві ситуації. З виступів пастора Ви дізнаєтеся, які три кроки потрібно зробити, щоб йти в майбутнє з надією, як Бог може нас змінити, як ми можемо врятуватися, чому не на всі наші молитви є відповіді...

На питання, які ідеї можна взяти для себе, подивившись програму «У майбутнє з надією» , Альбіна Вачева відповідає:

- Спасіння - це щось легке, доступне для кожної людини. Воно приємно і зовсім не тягар. Життя з Богом вже тут, на землі, чудове! А майбутнє з Господом перевершить всі наші очікування!

За словами Альбіни, робота над монтажем програми була складною. Дівчина витратила на це багато часу і зусиль. 58 - хвилинні випуски їй доводилося дивитися по три рази. І не просто дивитися, а обробляти кожну передачу так, щоб вона до нас дійшла такою, якою ми її побачимо на екранах . Зате корисна інформація у неї добре відклалася в пам'яті.

В одній з передач Мойсей Островський розповість реальну історію про щасливу сім'ю, яка жила в прекрасному будинку, наповненому дитячим сміхом. Одного разу подружжю потрібно було виїхати на пару годин. Вони сказали діткам, не грати з вогнем. Але, як це часто буває, вони не послухалися. І як результат - язики полум'я. Здавалося, вони поглинуть весь будинок... Яке майбутнє очікувало цю сім'ю і який практичний висновок можна з цього для себе зробити, ви дізнаєтеся, подивившись програму «У майбутнє з надією».

 

Дивіться «У майбутнє з надією» на телеканалі «Надія» по п'ятницях і суботах о 18:00!

 

 

Галина Кушнір

Телеканал «Надія»

hope.ua

 


0
Чтобы оценивать записи необходимо залогиниться!

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии!